Biz Kimiz?


SCMplus, tedarik zinciri alanındaki ihtiyaçlara odaklanarak yeni nesil SCM, IBP, ERP çözümleri sunuyor.

SCMplus’ı kurarken tek bir amacımız vardı: SAP tedarik zinciri planlamasında uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimimizi daha fazla kurumun hizmetine sunmak...

SCMplus, ülkemizin önde gelen kurumlarının tedarik zinciri projelerini üstlenmiş deneyimli kurucu ekibinin yanı sıra, 10 yıldan fazla tecrübeye sahip danışman ekibiyle hizmet veriyor.

Düşünceli, ileri görüşlü, müşteri odaklı politikalar aracılığıyla, yetenekli ve tutkulu danışmanlarla ekibini genişletmeye devam eden SCMplus’ın hedefi SAP’nin APO, IBP ve S/4HANA çözümlerini kullanan müşterilerinin tedarik zinciri sorunlarına yüksek değerli çözümler sunmak.

Öncelikli görevi ise doğru uzmanlık ve birikimle işletmelerin tedarik zinciri çözümlerinden daha etkin yararlanmasını sağlamak…

Neden SCMPlus?


SCMplus, bünyesindeki tecrübeli danışmanlık ekibini ve bilgi birikimini kullanarak şirketlerin tedarik zinciri uygulamalarına yön veren uygulama danışmanlığı hizmeti sağlıyor.

SCMplus, başta Tedarik Zinciri Yönetimi (SAP SCM) olmak üzere, SAP ürün ailesindeki farklı ürünlerle ilgili uygulama danışmanlığı hizmeti veriyor.

SCMplus, sektörel deneyimini en iyi iş uygulamalarıyla harmanlayarak, şirketler için özgün ve katma değeri yüksek çözümler üretiyor.

SCMplus, şirketlerin gelecekteki ihtiyaçlarını da karşılayacak tasarımlar yapıyor.

Sektörlere özel oluşturduğu hazır çözümlerle, SAP uygulamalarının şirketlere kısa sürede kolayca entegre edilmesini sağlıyor.

Böylece şirketlerin sektörlerinde rekabet avantajı kazanmalarına, verimliliklerini artırmalarına ve maliyetlerini azaltmalarına yardımcı oluyor.

SCMplus, sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyim sayesinde müşterileri için hızlı ve etkin çözümler üretebiliyor.

SCMplus, tasarım ve süreç analizi konularında her zaman bir adım ileriye götüren hizmetleriyle süreç iyileştirme alanında müşterilerine katma değerli danışmanlık sunuyor.

SCMplus, dijital dönüşüm yolculuklarında müşterilerinin verimliliğini artıran öncü bulut çözümleriyle iş, ürün, süreç, teknoloji ve entegrasyon hizmetlerini yenilikçi bir bakış açısıyla sunuyor.

Vizyonumuz


Tedarik zinciri planlaması alanında Türkiye’de ve uluslararası pazarlarda en fazla değer yaratan marka olmak.

Misyonumuz


Teknolojinin hızıyla ortaya çıkan sürekli değişime işletmelerin en hızlı şekilde adapte olmalarını sağlayarak, kârlılık ve verimliliklerine artan oranda etki eden öncü ve yüksek kaliteli hizmetler sunmak.

Değerlerimiz


1 Tecrübeli SAP danışmanlarımız, güçlü kurumsal kimliğimiz ve şeffaflığa dayalı iletişim becerilerimiz sayesinde, SAP projelerinde yüksek müşteri memnuniyeti yakalıyoruz ve tüm tedarik zincirlerini optimize etmek için tecrübemizi müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.2 SAP yetkinliklerimiz sayesinde en iyi uygulamaları hayata geçiriyoruz ve SAP projelerinde edindiğimiz uzun yıllara dayanan tecrübeyle müşterilerimizin uygulama danışmanlığında kaliteyi deneyimlemesini, projelerinin başarısına önemli katma değer eklenmesini sağlıyoruz. İş değerine odaklanan uygulanabilir çözümler oluşturmak için müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyum sağlıyoruz.3Tedarik zincirleri arasındaki bilgi paylaşımını kolaylaştırıyoruz ve tedarik zinciri ekibinin yetenek ve deneyimini sürekli geliştiriyoruz. Müşterilerimizin tedarik zinciri süreçlerinin yeniden yapılandırılmasını ve entegre bir ortamda yönetilmesini sağlayan çözümler için, uygulama danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz.